להזמנות חייגו
03-7168448
בית > תרומה לקהילה
PDF הדפסה דוא

תרומה לקהילה

פרויקט logo_for_facebook_small  הוקם ע"י עמותת צ'יימס ישראל בכדי לתת מענה טיפולי, שיקומי ותעסוקתי לאנשים עם צרכים מיוחדים.  המייזם הייחודי מהווה תרומה לקהילה מכיוון שההכנסות מהמיזם מהוות משכורות למשתקמי הפרויק.

מדובר באנשים עם מוגבלויות שונות כפיגור שכלי, אוטיזם, נפגעי נפש, לקויי ראיה וכו'  העובדים במרכז רב נכותי בראש העין.

עמותת צ'יימס מאמינה כי באמצעות מתן מענה שיקומי מתאים ומקצועי תשיג את מטרתה לקידום אנשים עם מוגבלויות, בדרך הבטוחה אל עבר ההצלחה.

עמותת צ'יימס ישראל המפעילה את הפרויקט הנפלא, מתמחהמשנת 1947 באה"ב ומזה כ- 20 שנה בארץ, במתן מענה שיקומי ותעסוקתי מהמעלה הראשונה למשתקמים עם צרכים מיוחדים. השיקום התעסוקתי-טיפולי ניתן ע"י אנשי מקצוע שהוכשרו לכך וע"י תוכניות מקצועיות שפותחו בארץ ו/או בארה"ב.

לכל אחד ואחת מאיתנו ברור כי תעסוקה מהווה ציר מרכזי בחיינו. עבודה היא מקור לפיתוח קשרים חברתיים, בניית הערכה עצמית, מאפשרת מעורבות ופעילות, מקום לגלות כוחות יחודיים, כישורים וכישרונות. חשיבות התעסוקה לאנשים עם צרכים מיוחדים גבוהה עוד פי    כמה וכמה- התעסוקה הינה מרכיב חשוב בבניית הדרך לעצמאות, בגרות, פיתוח זהות וערך עצמי לאנשים עם מוגבלויות.

פרויקט זר עוזר נולד במפגש שבין המקצועיות בשיקום, הנתינה והלב הרחב של אנשי המקצוע בעמותת צ'יימס והאמונה הבילתי מעורערת ביכולותיהם ובזכותם הטיבעית  של אנשים עם מוגבלויות ליצור, לעבוד ולהשתלב כשווים בחברה .

במפעל הרב נכותי בראש העין עובדים המשתקמים בייצור ועיצוב זרי פרחים ומודלים ועיצוב מארזים ומוצרים נלווים פרי יצירתם. המשתקמים בפרויקט שותפים מלאים בחיי היומיום בפרויקט מיום הקמתו. כל משתקם ומשתקמת ע"פ רצונו, בחירתו, יכולותיו וצרכיו האישיים. 

המשתקמים העובדים בפרוייקט זר עוזר נתרמים מעבודתם בסטודיו בכל תחומי חייהם -

בתחום תעסוקתי

בתחום הרגשי - נפשי

בתחום ההתנהגותי -הסתגלותי

בתחום החברתי

בתחום הפיזי - תחושתי

וכמובן בתחום הקוגנטיבי

כמו כן הסטודיו והעבודה בו מאפשרת לבעלי המוגבלויות להשתכר בצורה הולמת ומכבדת.

ובעיקר מהווה עבורם אפיק שיקום יחודי מעצים ומכבד.

 הגיע גם זמכם לתת יד ולבחור ...-

בתרומה אמיתית לקהילה ברכישת זר או מתנה מפרויקט שהוקם ומופעל רק למען שיקומם ופרנסתם של אנשים עם מוגבלויות.

 פרויקט שמופעל ע"י עמותה שיקומית- מקצועית ותיקה שקיומה אינו למטרות רווח.

ולקבל - מוצרים איכותיים עם שירות וחווית הקניה שהינם פועל יוצא של מסירות המשתקמים- עובדי פרויקט זר עוזר. רכישת מוצרי הפרויקט מהווה תרומה לקהילה.

לפרטים: 03-7168448 , 03-7168558  בסטודיו , או במייל "> כתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת

כתובתנו - המלאכה 9, פארק אפק - ראש העין .

 

 
top