להזמנות חייגו
03-7168448

מתנות לראש השנה

מה שהיה היה. הגיע הזמן לפתוח דף חדש. ראש השנה הוא היום הראשון בלוח השנה העברי, בו גם נברא אדם הראשון. בחג זה אנו מאחלים איש לרעהו: שנה טובה ומתוקה!

ראש השנה הוא אחד מימי הציון המרכזיים של לוח השנה שלנו. יום מיוחד בו כולנו מתאחדים סביב שולחן משפחתי דומה וכמאמר השיר של נעמי שמר מתפללים ומקווים "שיפה ושונה תהיה השנה אשר מתחילה לה היום". כל שנה מתחילה אולי בסימן שאלה, אבל עצם ההתחלה פותחת אצלנו משהו בנפש, הופכת אותנו לאופטימיים ומעלה כמעט באופן אוטומטי את החיוך על הפנים. ראש השנה מהווה עבורנו פתיחת דלת- אופציה; אנחנו טרם יודעים אם ועד כמה נצליח לממש אותה, אבל לפחות בשלב הזה אנחנו יכולים לשמוח, בלי דאגות, על עצם פתיחתה אחרי שהתחלנו בימי אלול בסיכום השנה הקודמת, השתדלנו לראות את הטעויות וגם את ההצלחות ומה יפה יותר מפתיחת שנה עם מתנה איכותית ומיוחדת שנארזה ונעשתה ע"י בעלי צרכים מיוחדים מפרוייקט זר עוזר.

מתנה לראש השנה שעוצבה ונוצרה לאחר מחשבה רבה, מתנה שמשולבים בה עבודות יד ויצירות של בעלי מוגבליות, מתנה שאומרת למקבל אותה כמה חשוב ומיוחד הוא. המתנות מותאמות גם לעסקים ולוועדי עובדים הרוצים להעניק לעובדיהם מתנה מרגשת ואיכותית לפתיחת השנה. אפשר גם לשלוח מתנות לראש השנה דרכנו לכל מען שתבקשו.


לכל המתנות לראש השנה המוצגות לפניכם באתרנו קיימת אפשרות משלוחים. נשמח גם לבצע שינויים והתאמות למתנות ראש השנה על פי בקשתכם.
מחירים מיוחדים לעסקים ולוועדי עובדים


    הצגה #  

תוצאות 1 - 20 מתוך 102

top